Hledej
RozměrPoužitíVýrobceDezénŘadit dle
/ -

Vítejte ve specializovaném eshopu MotoMiro.cz, který svým sortimentem motopneu a duší, patří svou historií a nabídkou ke špičce na českém trhu. Věříme, že budete s naší nabídkou, přístupem i odborností maximálně spokojeni a budete se k nám rádi a často vracet. V naší nabídce najdete motopneu a duše Dunlop, Bridgestone, Michelin, Metzeler, Pirelli, Continental, Heidenau, Cheng Shin, IRC a Kenda, které si můžete u nás zakoupit a ihned nechat namontovat v našem pneuservisu s více než dvacetiletou praxí v tomto oboru.Termín přezutí si můžete zarezervovat online v našem rezervačním systému, který je dostupný po objednání pneu přes eshop, nebo telefonicky na číslech uvedených v kontaktech. Pneu též zasíláme dobírkou přepravními firmami PPL a Geiss Parcel.

 

MotoMiro doporučuje

Dunlop SportSmart

Nový dvousměsový SportSmart v sobě spojuje přilnavost závodní pneu, předvidatelné...

hování na mokru a vysoký kilometrový výkon, dle nezávislého testu Dekry z ledna 2010 patří k absolutní špičce ve své kategorii pro hypersportovní motocykly s nejvyváženějším poměrem mezi špičkovými jízdními vlastnostmi a kilometrovým výkonem.

Dunlop RoadSmart 2

Nové pneumatiky RoadSmart II jsou v každém směru milníkem v oblasti pneumatik určených pro ....

METZELER ROADTEC Z8 Interact

Roadtec Z 8 tato zcela nová sportovně-turistická pneu se díky spojení multizónové technologie kontroly...

napěti v kostře pláště, nano částicemi ve složení směsi, novou generací profilu i desénu rázem zařadila mezi elitu svého segmentu pro těžké, vysoce výkonné motocykly.

© MOTO-MIRO s.r.o., 2011, kpt. Jaroše 27a, 737 01 Český Těšín
realizace: 3solutions, spol. s r.o.
Motopneu: 558 746 704, 602 746 909